IT služby

IT služby

Kamerové systémy

Zabezpečenie majetku sa stalo jednou z hlavných tém súčasnosti. Spoločnosti investujú do svojich nehnuteľností, vozidiel a vybavenia značné prostriedky, ktoré často vychádzajú nazmar vinou zlodejov alebo vandalov.

Oblasť IT je významným pomocníkom pri ochrane majetku vďaka moderným sofistikovaným riešeniam. Popri elektronickom zabezpečení a protipožiarnej signalizácii je spoľahlivý kamerový strážny systém jedným z najúčinnejších riešení bezpečnosti majetku.

Zabezpečovacie kamerové systémy sú spoľahlivou prevenciou proti krádežiam, neočakávaným narušeniam a sú neoddeliteľnou súčasťou bezpečnosti už takmer všade. Kamerový systém vám umožní prezeranie, nahrávanie a diaľkové monitorovanie vášho objektu (firmy, obchodu, kancelárie, domu atď). Vybraný objekt môžete monitorovať aj diaľkovo cez počítačovú sieť prípadne cez internet. Vždy budete vedieť, čo sa v ňom práve deje.

Video monitorovací systém je sieť kamier, zobrazovacích jednotiek a záznamových zariadení. Kamery môžu byť buď analógové alebo digitálne, s rôznymi funkciami a nastaveniami ako je rozlíšenie, snímková frekvencia, detekcia pohybu a ďalšie. Moderné kamery dokážu pomocou infračervených čipov snímať aj v naprostej tme. Video monitorovací systém funguje 24 hodín 7 dní v týždni.

Ponúkame vám návrhy, poradenstvo, vypracovanie projektovej dokumentácie, montáž a realizáciu kamerových systémov. V prípade záujmu zriadime monitorovacie pracoviská s možnosťou prepojenia na bezpečnostné organizácie a spoločnosti.


Chráňte čo je Vaše! Dokážte páchateľom ich vinu! Majte prehľad o svojom domove a firme!


To chcem

Referencie:

Obchodné domy PRIOR STRED, a.s. - Inštalácia 30 kamier a 2x NVR. Správa a údržba viac ako 300 kamier a 15x NVR.
Pneu DT, s.r.o. - inštalácia a správa 32 kamier + NVR. Kamery prepojené optickou sieťou.
Xepap, s.r.o. - Inštalácia a správa 19 kamier a 2x NVR.
Parex-G, s.r.o. - Inštalácia a správa 10 kamier + NVR.
REGOS s.r.o. - Dodávka a inštalácia špeciálnej solárnej 4G kamery.
Bytový dom Šmidkeho 6 Zvolen - Inštalácia a správa 19 kamier + NVR.
Bytový dom Emporia Zvolen - Inštalácia a správa 3 kamier + NVR.
Bytový komplex Panoráma Zvolen - správa 26 kamier a 2x NVR.

Súčasťou všetkých kamerových systémov je kompletná projektová dokumentácia a zaškolenie obsluhy.

TOP
TOP