Slovak versionEnglish version

Pobočka Zvolen
THR Systems a. s.

Kimovska 2, Zvolen
tel.: +421 45 5400 770
info@thr.sk

Pobočka Bratislava
THR Systems a. s.

Čapkova 2, Bratislava 1
tel.: +421 650 52 00 15
info@thr.sk

Pobočka Nové Zámky
THR Systems a. s.

Turecká 36, Nové Zámky
tel.: +421 650 52 00 33
info@thr.sk


Riešenia - Webové

WWW stránky

World Wide Web, alebo jednoducho webstráka, je dnes už neodmysliteľnou súčasťou prezentácie firmy. A pritom, mať vlastnú webovú stránku nie je nič náročné. Prenechajte realizáciu Vašej webovej stránky na nás!

Pomôžeme Vám s grafickým návrhom, samotnou realizáciou, rezerváciou internetovej adresy i s umiestnením na internet. Bez starostí.

Na prevádzkovanie stránky je zvyčajne potrebný prevádzkovateľ. U väčšiny prevádzkovateľov ste limitovaní prostriedkami alebo prostredím, ktoré poskytne. Lepšou alternatívou je zriadiť si stránku na vlastnom serveri. Prostredie Vám upravíme presne podľa vašich potrieb. V tomto prípade je ideálne spustiť web server na svojom vlastnom serveri s Linuxom. Vlastný linuxový server potom môžete využívať na rad ďalších služieb ako napríklad zvýšenie bezpečnosti vnútropodnikovej siete, zálohovanie dát, či e-mailové schránky s vlastnou adresou. Ak potrebujete zdieľať či vymieňať informácie alebo dáta len vrámci svojej spoločnosti, určite používate vo firme intranetový (vnútrofiremný) server. Aj v tejto situácii je vhodnou voľbou linuxový server, kam môžete uložiť nie len Vaše dáta ale aj webové stránky.

Server postavený na Linuxe

Takmer všetky distribúcie Linuxu obsahujú WWW server apache. Je to najpoužívanejší webový server na svete. Okrem toho, že je vysoko výkonný, umožňuje aplikovanie mnohých moderných technológií, ako dynamický web, prepojenie s inými aplikáciami a podobne. Použitie skriptovacích jazykov php (s excelentným prístupom k databázam), perl, python a iných jazykov poskytuje možnosť vyvíjať, prípadne používať silné webové aplikácie. Okrem týchto výhod web server plní aj ďalšie čiastkové úlohy. Na webovej stránke môžu byť umiestnené štatistiky využívania Internetu, administrácia servera, webmail, a iné možnosti v súčinnosti s ďalším aplikačným softvérom. Ďalšou možnosťou je konfigurácia proxy WWW klientov skriptom umiestneným na intranetovom webe a podobne.

Web hosting

Žiadna spoločnosť nie je príliš malá na to, aby nevyužila výhody firemného servera. No ak si neprajete užívať výhody vlastného servera, môžete na umiestenie svojej stránky využiť servery našej spoločnosti.