Slovak versionEnglish version

Pobočka Zvolen
THR Systems a. s.

Kimovska 2, Zvolen
tel.: +421 45 5400 770
info@thr.sk

Pobočka Bratislava
THR Systems a. s.

Čapkova 2, Bratislava 1
tel.: +421 650 52 00 15
info@thr.sk

Pobočka Nové Zámky
THR Systems a. s.

Turecká 36, Nové Zámky
tel.: +421 650 52 00 33
info@thr.sk


Ponuka - Software

Operačné systémy

Vďaka našim špecialistom, ktorí majú dlhodobé skúsenosti pri inštalácii, konfigurácii a zákazníckej podpore operačných systémov, zabezpečujeme dodávku a následnú podporu vrátane aplikačného softvéru v prvom rade pre systémy pracujúce s operačnými systémami Linux, Sun Solaris a Unix. Nie je však výnimkou dodávka, inštalácia a podpora operačných systémov spoločností Microsoft a Novell.

Aplikácie

Rozsah aplikačného softvéru dodávaného našou spoločnosťou môžeme rozdeliť do troch základných kategórií.

Ekonomické aplikácie

Empire

Ekonomický informačný systém Empire je komplexný firemný informačný systém určený pre stredné a väčšie spoločnosti. Po technickej stránke je postavený na základe trojvrstvovej architektúry (klient, server, databáza). Je napísaný v čistej Jave. V systéme sú použité štandardné technológie, čo zaručuje vysokú kompatibilitu s inými produktmi, zároveň umožňuje používať systém bez ohľadu na prostredie užívateľa. Bližšie informácie získate na www.empire.sk.

Sunsoft

Systém EcoSun je plne modulárny ekonomický softvér určený pre malé a stredné spoločnosti. Pre obchodnú a veľkoobchodnú firmu poskytuje optimálny balík modulov. Okrem štandardných operácií s objednávkami, faktúrami a skladom sú k dispozícii aj ďalšie špecializované funkcie. Bližšie informácie získate na www.sunsoft.sk.

Kancelárske balíky

OpenOffice

OpenOffice.org je plnohodnotný kancelársky balík, ktorý je možné prevádzkovať na všetkých hlavných operačných systémoch a platformách. Dôležité je, že jeho prevádzkovanie je bezplatné a podporuje mnohé iné kancelárske balíky. OpenOffice.org je projektom medzinárodnej komunity dobrovoľníkov a sponzorov vrátane hlavného sponzora, Sun Microsystems. OpenOffice.org vyvíja, spravuje a propaguje open-source kancelársky balík, OpenOffice.org. Viac o projekte môžete nájsť na sk.openoffice.org. OpenOffice.org podporuje Open Document Format pre Office aplikácie (OpenDocument) OASIS Standard, ktorý je k dispozícii vo viac ako šesťdesiatich jazykoch. OpenOffice.org je poskytovaný pod licenciou GNU Lesser General Public Licence (LGPL). Bližšie informácie získate na www.openoffice.sk.

StarOffice

Posledná verzia sa zameriava na zlepšenie kompatibility so súbormi Microsoft Office. Zlepšili sa filtre a pridali podporu pre viac typov objektov a formátovania pri importe a exporte z formátov súborov Microsoft Office vrátane Microsoft Office 2000 a do nich. Naviac sú k dispozícii nové funkcie, napríklad: nový prehrávač prezentácií vytvorených pomocou StarOffice™ 5.2 umožňuje prehrávať prezentácie bez nutnosti inštalácie StarOffice™, kompresia v programe StarOffice Impress zabezpečuje skomprimovanie prezentácie a jej nahratie na niekoľko diskiet, súbory sa môžu jednoducho zobrať so sebou. Bližšie informácie získate na sk.sun.com.

Microsoft Office

Používate ešte stále predchádzajúcu verziu balíka Microsoft Office? Zistite, o čo všetko prichádzate, ak nebudete inovovať na novú verziu. Porovnajte funkcie a výhody nového balíka Office s Vašou verziou. Bližšie informácie získate na www.microsoft.com.

Ostatné

Grafické nástroje, prehliadače, systémové nástroje a podobne...

Antivírové systémy

Na odhaľovanie vírusov existuje veľké množstvo produktov. Veľa z nich je vhodných aj pre vaše prostredie, my vám však vieme poradiť, ktorý je pre vás ten pravý, prihliadajúc na to, ktorý z produktov vám môže ušetriť vaše prostriedky.

AVG

Spoločnosť Grisoft využíva na distribúciu Antivírového systému AVG rozsiahle siete obchodných partnerov. Požadovanú licenciu tak môže klient s vysokou pravdepodobnosťou obdržať nielen priamo od nás, ale aj od svojho lokálneho dodávateľa, predajcu AVG, ktorého pomôžeme nájsť. Viac na www.grisoft.sk.

NOD32

Prednosti antivírového systému NOD32 využívajú tisícky firiem a organizácií v súkromnom aj štátnom sektore, vzdelávacie inštitúcie či súkromní používatelia. Medzi klientov firmy Eset patria o. i. renomované zahraničné spoločnosti ako Canon a Dell. NOD32 je výhradným antivírovým systémom v projekte Infovek zameranom na informatizáciu škôl. Spoločnosť Eset okrem toho podporuje školský a zdravotnícky sektor poskytovaním svojich produktov za zvýhodnených podmienok. Viac na www.nod32.sk.

KAV

Antivírové a bezpečnostné produkty od ruskej spoločnosti Kaspersky Labs pokrývajú široké spektrum platforiem, vrátane napr. unixových poštových serverov. Programy Kaspersky Anti-Virus sú vhodné skôr pre malé a stredné organizácie. Viac na www.kaspersky.com.

Norton AntiVirus Corporate Edition

Z portfólia produktov spoločnosti Symantec poskytujeme jedno z najlepších antivírových riešení dostupných v súčasnosti - Norton AntiVirus Corporate Edition. Je to produkt na ochranu brán, serverov a klientov, zahŕňa bezpečný firewall, ochranu pred vírusmi, detekciu vniknutia, správu slabých miest a virtuálnu privátnu sieť (VPN).